Geschiedenisquiz 2021

Medio maart 2020 hebben wij u bericht dat ten gevolge van de overheidsmaatregelen om verspreiding van het Corona virus tegen te gaan de Geschiedenisquiz 2020 werd uitgesteld van 3 april naar 18 september. Dat bleek te optimistisch en wij ontkwamen er niet aan om de quiz van 2020 geheel te laten vervallen. Wij kozen vervolgens voor 16 april 2021 als datum voor de quiz van 2021. Echter ten gevolge van de medio december 2020 aangescherpte maatregelen en de onzekere vooruitzichten op een eventuele verlichting daarvan, leek het ons niet realistisch om te veronderstellen dat de quiz in april 2021 doorgang zou kunnen vinden. Daarom hebben wij besloten de quiz 2021 vooralsnog uit te stellen naar een vrijdagavond in september. Wij hopen omstreeks mei nadere mededeling te kunnen doen over een nieuwe datum voor de geschiedenisquiz 2021.

Voorzitter Werkgroep Quiz,

Joost de Graauw (quiz@geschiedkundigekringboz.nl)

Vergelijkbare berichten

  • Van Bergse bodem

    Deze wekelijkse druppel lokale geschiedenis in BNdeStem is voor de meeste lezers reden om de krant op dinsdag snel open te slaan. Thans wordt zelfs een beroep op uw kennis en/of geheugen gedaan!

  • GeschiedenisQuiz 2015

    De 11e editie van de GeschiedenisQuiz komt er al weer aan! Op vrijdag 10 april 2015 gaan de teams weer de strijd aan.

  • Tiende geschiedenisquiz schrijft zelf geschiedenis

    De jubileumeditie van de jaarlijkse geschiedenisquiz was drukker bezet dan ooit. Vele spannende vragen leerden vooral dat er nog veel te leren is over de lokale geschiedenis.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *